Kontakta oss

Englakronans förskola
Bäckadalsvägen 62
26258 Ängelholm

Epost verksamhet: yvonne.flores@englakronan.se
Epost ekonomi: info@englakronan.se
Tel Kontoret: 0431 - 411320 

När det gäller barnplaceringar eller frågor om plats kontakta Yvonne Flores på 0431-411320 eller maila till Yvonnne.

Direkt Safiren: 0707-792832 epost:safiren@englakronan.se
Direkt Smaragden: 0707-792837 epost: smaragden@englakronan.se
Direkt Diamanten: 0707-792834 epost: diamanten@englakronan.se
Direkt Ametisten: 0707-792875 epost: ametisten@englakronan.se
Direkt Rubinen: 0707-792864 epost: rubinen@englakronan.se
Direkt Opalen: 0705-500542  epost: opalen@englakronan.se
Direkt Bergkristallen: 0707-799511

På OB-tid når vi oss antingen på vårt huvudnummer 0431-411320 eller när det inte är bemannat på jour-telefonen 0707-792341

Skicka meddelande till oss:

Image CAPTCHA